Знижено ціни на Cherokee і Grand Cherokee
Знижено ціни на Cherokee і Grand Cherokee

Офіційний імпортер з радістю оголошує про нові знижені ціни на популярні складські моделі Jeep Grand Cherokee і Jeep Cherokee 2015 року випуску.

Автомобілі Jeep Cherokee в комплектації Limited відтепер можна придбати за спеціальною ціною від 1 042 000 грн., еквівалентній 42 500 $*.

Детальніше
Спеціальна ціна на JEEP COMPASS!
Спеціальна ціна на JEEP COMPASS!

В дилерській мережі компанії «Гранд Автомотів», офіційного дистриб'ютора Jeep в Україні, на складські автомобілі Jeep Compass 2014 року випуску знижено ціни до неймовірного історичного мінімуму! Ціна на новий повнопривідний позашляховик складає від 620 тис.грн.*

Детальніше
Спеціальні кредитні умови на автомобілі Jeep!

Ми пропонуємо унікальні  кредитні умови - від 10.99% річних. Стань власником Jeep!

Акційні умови кредитування від ВАТ «КРЕДО-Банк» для нових автомобілів Jeep: кредит в гривні, термін кредитування — від 36 до 84 міс., дострокове погашення  можливе з 1 місяць кредитування без штрафних санкцій. Мінімальний початковий платіж - від 25% (при процентній ставці - 12.49% річних).

Детальніше
Cпеціальні ціни на складські моделі Jeep

На честь 75-го ювілею бренду Jeep діють спеціальні ціни на складські моделі

В 2016 році автомобільному бренду Jeep виповнюється 75 років. За цей час позашляховики Jeep перетворилися в справжню легенду, що передають любов до свободи та пристрасть до пригод.

Детальніше
ВИГОДА ДО -30% НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ JEEP!

Компанія «Гранд Автомотів» оголошує про зниження цін до -30% на перелік оригінальних запасних частин для автомобілів Jeep Grand Cherokee, починаючи від 2011 модельного року та пізніше , Dodge Caliber, Jeep Compass та Jeep Patriot - від 2007 модельного року та пізніше.

Детальніше