JEEP®RENEGADE. ВІЗЬМІТЬ ПІД КОНТРОЛЬ СВОЮ ДИНАМІКУ
НАЙБІЛЬШ ВПРАВНИЙ КОМПАКТНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК
Щоб досліджувати світ і відправитися на зустріч пригодам, Вам потрібен автомобіль, готовий майже на все. В цілковито новому Jeep® Renegade є все, що Вам потрібно і нічого зайвого. Пригоди наближаються. Готуйтесь.

ПРОГУЛЯЙТЕСЬ ПО МІСЦЯМ, ДЕ ВСЕ ПОЧАЛОСЯ
Зайдіть на автомобільний завод Melfi та подивіться, як роблять Jeep® Renegade, відвідавши віртуальний тур і познайомившись з процесами на виробництві. Інтерактивні зображення, ексклюзивні відео і опис всіх 13 етапів виробницва автомобіля від моделювання до заключного випробування.

ВІДВІДАТИ ТУР ЗАРАЗ
ГОТОВИЙ ПОЧАТИ РУХ
ПРЯМО ЗАРАЗ
НОВА ФУНКЦІЯ: UCONNECT™ LIVE
Тепер з Jeep® Renegade Ви завжди на зв'язку: поєднання безпеки і розваг
для абсолютно нового досвіду водіння. Додаток Uconnect™ LIVE доступний на Apple App Store
і Google Play. Вдоскональте Ваш діджитал світ!
ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ВСІХ
ВИРУШАЙТЕ
До 5-ти людей в салоні, просторий багажник позаду
і оригінальні місця для зберігання речей - в цілковито новому Renegade
є все, що необхідно у веселій поїздці.
ЯК ДАЛЕКО ВИ МОЖЕТЕ ЗАЇХАТИ НА ЦЬОМУ АВТОМОБІЛІ?
Renegade Trailhawk® пропонує Trail Rated® зі
стандартною системою Active Drive Low, 1-дюймовим підйомом з заводу, унікальне переднє і заднє облицювання,
нижній захист і 17-дюймові алюмінієві диски для бездоріжжя, агресивні шини.
ЧОРНИЙ ДЕКАЛЬ Ексклюзивна і опціональная для Trailhawk® чорна декаль на капоті робить дизайн цього культового автомобілю ще агресивніше і жорсткіше.
ДИСКИ І ШИНИ В Renegade Trailhawk® є эксклюзивні 17-дюймові алюмінієві диски для бездоріжжя і шини з агресивним зображенням протектора.
ГАБАРИТНІ ВОГНІ Можна встановити особливі габаритні вогні з вінтажним дизайном військового баку для палива, що дозволить створити в Renegade свій власний стиль.
ПОЧНЕМО ДОСЛІДЖЕННЯ
Пройдіться нашею галереєю Jeep® Renegade і подивіться на нього в дії.
ЗАПРОШЕННЯ ДО ПРИГОД
Розроблений з пристрастю
Ззовні та всередині, дизайн цілковито нового Jeep® Renegade повністю продуманий.
Подивіться на окремі деталі, натиснувши на зображення внизу.
Додаткове оснащення Подивіться деталі Маршрути для пригод Подивіться деталі
Неочікуваний досвід З моменту народження бренд Jeep® поєднує свободу, автентичність, пригоди та ентузіазм. Зараз новий Jeep® Renegade ще більше адаптований до будь яких неочікуванних ситуацій. Для тих, хто хоче писати свою власну історію кожен день.
Додаткове оснащення Робить його світліше. Робить його сильніше. Покращуйте його работу. Прихильники спорту та шукачі пригод завжди хочуть покращувати речі.Наші інженери враховують це і використовують цей факт для свого натхнення.
Традиції бренда Jeep® Вже більше 70 років ми продовжуємо поєднувати наш інтерес до того, що ми робимо дійсно пригодницький стиль життя, даючи більше можливостей тим, хто вважає бренд Jeep® кращим. Необхідність пошуку і дослідження нових пригод є і завжди буде, частиною наших традицій. Культова решітка та інше оснащення автомобіля роблять абсолютно новий Jeep® Renegade повноправним членом сім'ї.
Маршрути для пригод Автомобілі Jeep® завжди пишалися своїми позашляховими здібностями. Багато кращих світових маршрутів з бездоріжжям - надихнули до створення повністю нового Jeep® Renegade, щоб він міг досліджувати ще більш непередбачувану місцевість.