Кредитна програма для Jeep Renegade

Офіційний імпортер автомобілів Jeep - компанія Гранд Автомотів, з радістю оголошує про нові привабливі умови на покупку складських моделей Jeep Renegade.

C 3 квітня по 30 червня 2017 року компактний кросовер Jeep Renegade можна придбати в кредит за ставкою від 0,001%* річних.


Детальніше
Офіційний дебют Jeep Renegade

На українському ринку офіційно дебютує Jeep Renegade

Компанія «ГРАНД-АВТОМОТІВ» з радістю повідомляє про початок поставок компактного кросовера Renegade. Це перша модель Jeep, яка вироблена в Італії. Автомобіль був розроблений спільно італійськими та американськими інженерами і дизайнерами. Новий Jeep Renegade гармонійно доповнює існуючу модельну лінійку автомобілів бренду, вриваючись в зростаючий нині сегмент маленьких позашляховиків B-SUV, залишаючись вірним філософії Jeep.


Детальніше
Привабливі умови для придбання Jeep
Привабливі умови для придбання Jeep

З початком осені, офіційний імпортер автомобілів Jeep - компанія Гранд Автомотів, з радістю оголошує про вигідні умови на покупку складських автомобілів Jeep.


Детальніше
Тест-драйви Jeep в рамках «Harley On Tour»

Jeep® і Harley-Davidson - два легендарних бренда, що ототожнюють пристрасть до пригод, свободи та самовираження. В рамках глобального партнерства бренди об'єднали свої зусилля, щоб показати найвідоміші в усьому світі двох і чотириколісні транспортні засоби.


Детальніше
Cпеціальні ціни на складські моделі Jeep

На честь 75-го ювілею бренду Jeep діють спеціальні ціни на складські моделі

В 2016 році автомобільному бренду Jeep виповнюється 75 років. За цей час позашляховики Jeep перетворилися в справжню легенду, що передають любов до свободи та пристрасть до пригод. Дух марки уособлює пристрасть до водіння автомобілів з "позашляховою душею", свободою та самовираженням. «4x4ever» - основа філософії Jeep, безмежні можливості та прагнення. Це заклик ніколи не говорити ніколи.


Детальніше
«Гонка нації» разом з Jeep

На минулих вихідних у Києві на території мототреку «Пирогово» відбувся черговий етап унікального проекту «ГОНКА НАЦІЇ» - змагання з перешкодами».

Більше 600 найвідважніших і міцних духом поринули у світ драйву та незабутніх емоцій. Автомобільний бренд Jeep не залишився осторонь і виступив партнером у спортивних змаганнях. В рамках забігів автомобілі Jeep Grand Cherokee і Jeep Compass зустрічали всіх учасників на фінішному відрізку дистанції


Детальніше
КОМАНДА JEEP У ЗАБІГУ НА КУБОК RUNUP!

Автомобільним партнером першого вертикального забігу на кубок RUNUP! CUP стала компанія Гранд Автомотів - офіційний імпортер автомобілів Jeep в Україні.

В суботу 25 липня учасники змагалися у забігу вгору по гірськолижній трасі Протасів Яр, демонструючи високі спортивні результати, волю до перемоги і позитивний заряд енергії!


Детальніше