MOPAR®
Mopar ® є підрозділом Fiat Group Automobiles, який займається постачанням оригінальних комплектуючих і наданням послуг у сфері догляду та обслуговування автомобілів Fiat SpA і Chrysler Group LLC. Місією Mopar® є забезпечення клієнтів Jeep ® приємним досвідом володіння протягом усього терміну служби автомобіля, надання їм ноу-хау в сфері сервісу і в післяпродажному обслуговуванні. Mopar ® піклується про автомобіль з моменту виїзду від дилера, забезпечуючи клієнту високу якість обслуговування, використовуючи передові технології, інноваційні продукти, якість і оригінальність.
ОРИГІНАЛЬНІ ДЕТАЛІ
Тільки люди, які досконало знають кожну деталь і компонент автомобіля здатні піклуватися про них. Оригінальні комплектуючі Mopar® розроблені і створені для підтримки протягом тривалого часу характеристик надійності, комфорту і продуктивності, якими зазвичай може похизуватися тільки зійшовший з конвеєра автомобіль.
АКСЕСУАРИ
Mopar® пропонує своїм клієнтам широкий асортимент, що постійно оновлюються, аксесуарів, створених для автомобілів Jeep ®. Товари, перелічені в каталозі, є унікальними, оскільки вони розроблені згідно з дизайнерською платформою транспортного засобу, а це міцний і надійний зв'язок, який не кожна компанія в змозі забезпечити після продажу автомобіля. Деякі моделі Wrangler повністю оснащені деталями Mopar®, наприклад Wrangler Mountain. Але є також лінія індивідуально підібраних аксесуарів, яка включає в себе хромовані або пофарбовані в непрозорі кольори вставки, корпуси дзеркал, чохол запасного колеса з логотипом Jeep® і багато іншого. Mopar ® також внесла свій вклад на Grand Cherokee S Limited, а саме, вихлопна труба і екстрактор заднього бампера представлені в каталозі аксесуарів Mopar ®.
ДЕТАЛІ
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Вам потрібна інформація або допомога? Ви шукаєте сервісну станцію або авторизованого дилера? Бажаєте дізнатися про доступні акції?

Сервісне обслуговування клієнтів I Am Jeep ® забезпечує:

• інформацію про моделі та послуги, мережі продажів, а також приймає заявки і допомагає в пошуках вирішення проблем

• технічну допомогу на дорозі, 24 години з 24, 365 днів на рік, від буксирування до технічної допомоги на дорозі в разі аварії Послуга доступна допомогою Toll Universal в більшості країн Європи

Номер "00 800 0 I AM JEEP" легко запам'ятовується і може бути використаний з додатком I Am Jeep Mobile. Додаток можна безкоштовно скачати в Apple Store або Google Play, або натиснувши на кнопку "Зв'яжіться з нами".

ДОГЛЯД І ОБСЛУГОВУВАННЯ
Кожному автомобілю періодично потрібне технічне обслуговування. Тому Fiat Group розробила для кожної моделі / версії автомобіля планове технічне обслуговування, необхідне для забезпечення роботи та ефективності. Дотримання вимог програми обслуговування також допомагає оптимізувати продуктивність і витрати палива автомобіля, контролювати викиди та екологічні норми для підтримки транспортного засобу в належному стані для проходження щорічного періодичного контролю, передбаченого законом.
ГАРАНТІЯ
Гарантія на двигун. Придбання нового автомобіля включає в себе 24-місячну гарантію 24 від дати поставки з необмеженим пробігом. Гарантія забезпечує покриття витрат на ремонт транспортного засобу в разі наявності виробничих дефектів, які будуть вирішені безкоштовно і з використанням оригінальних або відновлених деталей Mopar®. Гарантійний ремонт здійснюється в дилерській Jeep ® і включають в себе:

• ремонт або зміна пошкодженої деталі
• роботи по зміні або ремонту
• поставку витратних матеріалів, необхідних для виконання гарантійного ремонту. В період гарантії Ви можете скористатися пріоритетами допомоги на дорозі. Гарантія на покриття.

Вашому автомобілю гарантується відсутність дефектів заводської фарби на терміном 24 місяців з дати поставки. Гарантія від корозії. Ваш автомобіль застрахований від перфорації внаслідок корозії. Дана гарантія поширюється на вартість всіх деталей і робіт, необхідних для ремонту або зміни будь-якої металевої панелі, постраждалої від перфорації, викликаної іржею або корозією. Гарантія не поширюється на перфорацію, викликану з інших причин. Також гарантія не поширюється подряпини або пошкодження внаслідок, наприклад, щебеня.

Термін гарантії збільшується удвічі з моменту продажу автомобіля на:
• зовнішній листовий метал (із зовнішнього боку автомобіля). Гарантійний термін становить 7 років при необмеженій пробігу
• для іншого листового металу гарантійний термін становить 24 місяців, незалежно від пробігу.
ПРЕМІУМ СЕРВІС

Програма лояльності Преміум Сервіс діє у всій дилерській мережі Крайслер/Джип/Додж в Україні і є безстроковою.

Дія програми поширюється на автомобілі Крайслер/Джип/Додж, які на момент звернення є старшими 2 років з дати першої реєстрації.

Ключовим принципом програми є надання знижки на запасні частини та роботи по їх встановленню лише за умови придбання запасних частин у офіційного дилера Крайслер/Джип/Додж. Знижка надається також у випадку замовлення сервісних послуг, не пов’язаних зі встановленням запасних частин, але пов’язаних з проведенням діагностики та інших робіт по автомобілю (напр., діагностика електрообладнання, перевірка ходової частини, перевірка розвал-сходження).

В разі, якщо клієнт замовляє комбіноване встановлення (частина запасних частин замовлені у офіційного дилера, а частина – власні), знижка на роботи надається лише по тих запасних частинах, які замовлені клієнтом у дилера.

Знижки за програмою Преміум Сервіс не додаються до знижок за іншими діючими акціями (сезонними акціями Крайслер/Джип/Додж, CarMan@CarWoman і т.д.).

На послуги надається знижка у розмірі 30% від загальної суми за роботи (-30% від стандартної ставки 360 грн. з ПДВ за 1,0 н/г).).

На всі групи запасних частин надається знижка 20%.

На всі масла та технологічні рідини надається знижка 20%.

*Програма діє у мережі сервісних станцій Крайслер/Джип/Додж АФ «Гранд Автомотів» і є безстроковою. Пропозиція дійсна для автомобілів Крайслер/Джип/Додж, які на момент звернення є старшими 2 років з дати першої реєстрації.
Знижки по програмі лояльності CarMan, CarWoman та іншими діючими акціями не сумуються. Знижка не розповсюджується на роботи, що пов`язані із заміною запчастин, які куплені поза офіційною дилерською мережею.