CHEROKEE LIMITED ВАШІ ДІЇ
Брошура
Тест-драйв
В СІМ'Ї JEEP® ПОПОВНЕННЯ
ЗУХВАЛО КРАСИВИЙ Новий Jeep® Cherokee досяг недоступних раніше стандартів в управлінні, комфорт водія і пасажирів, а також економічної витрати палива. Ексклюзивні технології відкривають нові можливості при позашляховому русі. Цей автомобіль створений для тих, хто цінує як форму, так і зміст. Пропорційно складений і ефектний, новий Jeep® Cherokee створений в кращих традиціях легендарної марки Jeep®.


ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

БАГАТИЙ ВНУТРІШНІЙ СВІТ
БЕЗКОМПРОМІСНА ЯКІСТЬ Стиль нового Cherokee унікальний для всього модельного ряду Jeep®. Вся справа в деталях. Високоякісні матеріали, інноваційні забарвлення і поєднання, створені вручну плавні форми, скрупульозне оздоблення-нові естетичні рішення в інтер'єрі виправдають найвищі очікування. Наскільки високі ваші?


ІНТЕР`ЄР
В ПОШУКАХ НОВИХ ВРАЖЕНЬ
 • 2014 Jeep Cherokee Personalized Instrument Cluster Персоналізована
  панель
  приладів
 • 2014 Jeep Cherokee Push Start Engine Система
  запуску без ключа Enter'n'Go™
 • 2014 Jeep Cherokee Uconnect Сенсорна навігаційна
  система Uconnect™ з дисплеєм 8.4
 • 2014 Jeep Cherokee Wireless Charging Pad Бездротовий
  зарядний
  пристрій *
 • 2014 Jeep Cherokee Steering Wheel Controls Органи
  управління
  рульового колеса
* Late availability
КОМПЛЕКТАЦІЇ, ЯКІ ПІДІЙМАЮТЬ АВТОМОБІЛЬ НА НОВИЙ РІВЕНЬ
Оберіть модель LONGITUDE LIMITED TRAILHAWK
LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK Новий Cherokee створений для майбутнього, але з оглядкою на багате минуле. У його рисах відображаються вікові традиції цієї марки, проте він по-новому свіжий і агресивний. Завдяки пропорціям колісних арок і кузова зовнішній вигляд автомобіля вийшов потужним і значним. Характеристики версії Latitude отримали ще більш ексклюзивний відтінок у версії Limited. І, нарешті, доведені до досконалості для версії Trailhawk.


ІНШІ МОДЕЛІ

БЕЗКОМПРОМІСНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
2.0 л. ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН MULTIJET II TURBO Новий 2-х літровий турбодизельний двигун з функцією Multijet, що сприяє зниженню витрати палива на 30-відсотків порівняно з попереднім 2,8-літровим турбодизельним двигуном, встановленим на Jeep® Cherokee. Викид CO2 також значно знижений і зведений до 139 г / км на моделях з переднім приводом і 147 г / км на повнопривідних моделях. 2,0-літровий Multijet II в 140 кінських сил, забезпечує винятковий баланс між потужністю, витратою палива і скороченням викидів, завдяки 350 Нм обертального моменту, найнижчий показник якого становить 1750 обертів на хвилину. Плавне перемикання коробки передач збільшує задоволення від водіння.

БЕЗКОМПРОМІСНІ МОЖЛИВОСТІ
БЕНЗИННИЙ ДВИГУН ® V6 З РОБОЧИМ ОБ'ЄМОМ 3,2Л Новий 3,2-літровий двигун Pentastar V6 спроектований на базі 3,6-літрового двигуна Pentastar V6, який добре зарекомендував себе завдяки великому робочому об'єму, ефективності, потужності і надійності. Характеристики нового двигуна позитивно впливають на керування автомобіля, гарантуючи менший рівень шуму і вібрацій, а також забезпечуючи чудову питому потужність (84,2 к.с. на літр робочого об'єму) і поліпшену на 30% паливну економічність порівняно з двигуном V6 попереднього покоління


ДЕТАЛЬНІШЕ

БЕЗКОМПРОМІСНИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ
Серед нововведень, що забезпечують безпеку в новому Cherokee, - більше 70 систем і пристроїв. Інженери Jeep® забезпечили новину повним спектром систем, що відповідають за активну і пасивну безпеку, а також за комфорт при русі. Оновився сталевий сплав, ставши на 65% міцнішим, розташування кнопок на новому рульовому колесі було змінено, тепер вони розміщені безпосередньо під пальцями водія. Ще одне нововведення - система адаптивного круїз-контролю (Adaptive Cruise Control Plus), яка використовує радар і відеокамери, щоб підтримувати безпечну дистанцію до попереду машини, що рухається попереду, а при необхідності повністю зупинити автомобіль. Нова система допомоги при парковці (Parallel and Perpendicular Park Assist), що працює на базі ультразвукових датчиків гарантує безпечну і швидку парковку автомобіля в обмеженому просторі, а система попередження про перетинання дорожньої розмітки (Lane Departure Warning Plus) забезпечує безпеку при русі по дорогах спільного користування.


ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ

ВГОРУ